Haber

Akhisar Belediyesi, Çamönü ve Gördes yolundaki asfalt çalışmalarını tamamladı

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, en az 15 köye ulaşım sağlayan Çamönü ve Gördes yolundaki soğuk asfalt çalışmalarını inceledi. Önder Dutlulu, “Bu yol yıllardır yapılmayı bekliyordu, biz yaptık. Akhisar’daki halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Akhisar Belediyesi’nin asfalt çalışmaları devam ediyor. Akhisar Belediyesi’nin 5 kilometre uzunluğundaki Çamönü ve Gördes bağlantı yolundaki çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Besim Dutlulu, herkesin çözülemez dediği bir yol sorununu daha çözmüş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

“90’LARDAN BU YANA ÇÖZÜLMESİ BEKLENEN BİR SORUNU DAHA ÇÖZDÜK”

Dutlulu, “Onlarca köyü birbirine bağlayan ve Çamönü ile Gördes yolu olarak bilinen 5 kilometrelik yolda çift kat soğuk asfalt çalışmalarımızı inceledik. 90’lı yıllardan beri çözülmesi beklenen bir sorunu daha çözmüş olduk. Bu yol kısaldı.” En az 15 köyün ulaşımı sağlanacak.Halkımız da rahat seyahat edebilecek. Bugün muhtarlarımız ve ekiplerimizle çıktığımız yolu inceledik. Sıcak havalarda görev yapan meslektaşlarımıza gazoz ikram ettik. Emeği geçen ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. Akhisar’ımız için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu