Haber

Fethiye’de Ticari Taksiler Polis Tarafından Denetleniyor

Fethiye’de ticari taksiler polis tarafından denetleniyor

Müşteri kılığında taksiye binerek eksiklikleri tespit ettiler.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde vatandaşların yaptığı yoğun şikayetler üzerine harekete geçen MUĞLA – Fethiye Trafik Denetleme Müdürlüğü, ekipler oluşturduğu sivil ve resmi heyetlerle ticari taksileri denetledi.

Fethiye’de ticari taksilerden gelen yoğun şikayetler üzerine Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Kentin farklı noktalarında bulunan sivil ve resmi trafik ekipleri, Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren ticari taksi ve sürücülerini denetledi. Ticari taksilere müşteri sıfatıyla binen polis ekipleri, taksimetre çalıştırmayan 4 taksici ve sürücüleri hakkında cezai işlem uyguladı. Başka nedenlerle kusurlu olduğu tespit edilen toplam 9 ticari taksi ve şoförü hakkında toplam 11 bin 720 TL’lik cezai işlem uygulandı.

Fethiye Trafik Tescil Muayene Amirliği Amiri Gökhan Kam, “İlçe Emniyet Müdürümüz Kayhan Dadaşoğlu’nun talimatıyla Fethiye’de faaliyet gösteren ticari taksiciler ile kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdik. Şikayetlerin devam etmesi üzerine detaylı incelemelere başladık. trafik otoritesi ve denetimlerimizi gerçekleştirdik.. Denetimler devam edecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu