Haber

Tekirdağ Büyükşehir Süleymanpaşa-Çerkezköy Seferlerine Başlıyor

Tekirdağ Büyükşehir BelediyesiVatandaşların rahat ve konforlu ulaşım hizmetinden yararlanması için başlatılan Süleymanpaşa-Malkara minibüs seferlerinin ardından Süleymanpaşa- ÇerkezköyAynı zamanda seferlerini de başlatır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçelerle olan ulaşım ağının her geçen gün geliştiğinin altını çizerek, “İlçelerin ortasındaki ulaşım ağını güzelleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. şehir içi ulaşım hizmetlerinin güzelleştirilmesinin yanı sıra günlük hizmetlerimize bir yenisini ekliyoruz. Çerkezköy Seferleri de ekleyerek ulaşım ağımızın gelişimine bir adım daha atmış olacağız. Hizmetlerimize her gün bir yenisini ekleyerek çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Süleymanpaşa- ÇerkezköyUçuşlarımız vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

17 Nisan 2023 Pazartesi günü Süleymanpaşa-Çerkezköy ortasından başlayacak seferler; TEKULAŞ’a ait 34 numaralı hat ile Süleymanpaşa Yeni Otogar’dan kalkacak ve Tekirdağ Şehir Hastanesi- NKÜ Araştırma Hastanesi- Çorlu- Çerkezköy ortasında hizmet verecek.

Kaynak: ANKA / Yerel

habergerze.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu