Haber

Beklenen oldu! Wanda Nara, Mauro Icardi ile resmen boşandıklarını açıkladı

Spor dünyasının en tanınan çifti en sonunda boşandı. Wanda Nara, İtalya’dan Vanity Fair’e açıklamalarda bulundu. Nara, Mauro Icardi ile boşandıklarını açıkladı.

“SÖZLEŞMEYİ İMZALADIK”

Icardi ile boşanma mukavelesini imzaladıklarını söz eden Nara, “Mauro Icardi ile boşanma sözleşmesini imzaladık. Mauro imzalamak istemedi, onun için çok zor oldu. Benim için de zordu. Çünkü, Mauro’yu hala çok seviyorum. Ancak, işler iyi gitmiyordu. Evde ağır bir atmosfer vardı, her şey zorlaşmıştı ve bunu sona erdirmek istedim. Sonrasında Arjantin’e gittim.” dedi.

“MENAJERİ OLMAMI İSTEDİ”

Menajerlik teklifinin Icardi’den geldiğini vurgulayan Nara, “5 çocuğum var. Hepsini büyüttüm. Kendimi 10 yıl boyunca çocuklarıma adadım. Son zamanlarda işe dönme arzum oluştu ve bu konuyu Mauro’ya açtım. Mauro bu mevzudan hiç hoşlanmadı. Bir yandan Mauro için çalışıyordum zati, menajeriydim ve bu durum onun güzeline gidiyordu. Menajerlik işini benden isteyen Mauro’nun ta kendisiydi. Gençliğimden beri sözleşmelerimi kendim imzalarım, hiç menajerim olmamıştır. Bu nedenle mukavele müzakereleri konusunda iyiyimdir. Karakterim ve pazarlık gücüm var” kelamlarını kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu